Krajské setkání přípravek 2023 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pepík   
Pondělí, 25 Září 2023 20:48

Po dvou vzdálených výletech konalo se letošní setkání přípravek v pro nás příznivější lokalitě na atletickém oválu v Lysé nad Labem.

Také letos jsme soutěž obsadili třemi družstvy, tentokrát jako jediní, a doufali jsme v nějaký úspěch. Opravňovala nás k tomu zejména pečlivá příprava, kdy vedoucí již od jara neúnavně trénovali, a také věkově vyrovnaný A-tým se zkušenostmi z minulého ročníku. Další dvě družstva měla sbírat zkušenosti do dalších ročníků a jejich výkony v tréninku byly znatelně slabší. V Lysé nás čekala až na drobnosti perfektně zorganizovaná soutěž, která skvěle odsýpala, takže ani nebyl čas se koukat na průběžně doplňované on-line výsledky. Výkony ale vypadaly dobře a dětem pomáhalo i umístění do celkově lepší poloviny startovního pole, kde je táhly i výsledky ostatních. Ve všech disciplínách "áčko" předvedlo vyrovnané výkony, droboučké rezervy se snad našly pouze v útoku se džberovou stříkačkou. Úspěch se dostavil a předčil všechna naše očekávání. Dvě třetí místa, jedno druhé a jedno čtvrté znamenalo celkovou stříbrnou pozici a historický úspěch v této kategorii. Holky z naší přípravky nestačily pouze na tradičně silný Doubek. Daleko nebylo ani celkové vítězství, ale upřímně řečeno také nemedailové pozice. C-tým z nejmenších dětí běžel dle svých možností a sbíral zkušenosti na příště. Opravdové překvapení ale předvedlo "béčko", které také dalo do svých výkonů všechno a vybojovalo úžasné 9. místo, což vzhledem k jejich věku vzbuzuje naděje pro příště.

Největší radost ale pochopitelně panovala ve stříbrném družstvu, které ve složení Anežka Kubálková, Andělka Kšírlová, Nikolka Čáslavová a Jiřinka Zvoníková vybojovalo zatím nejlepší výsledek mezi přípravkami za těch několik let, kdy se této kategorii náš kolektiv věnuje.

Podrobné výsledky ZDE

 

PřihlášeníNejbližší akce

Žádné události

Kalendář

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
SDH Červený Hrádek, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting